Adres

Konaklar Mh. Akasyalı Cd. No: 26
34330 Beşiktaş İstanbul Türkiye
T: + 90 212 212 60 60 F: +90 212 211 22 22

Küçükbalıklı Mh. Şanlı Cad.
Şimşek Sok. No: 25 16250 Bursa Türkiye
T. +90 224 216 12 00 F. +90 224 216 12 08

İletişim Formu

Ad Soyad:
E-Mail:
Notunuz:
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız:
Yazıyı değiştir.

Çalışma Politikamız

Deneyimli Mühendis Kadrosu 

Toplam iş gücü kadromuzun % 18‘ ini mühendisler oluşturmaktadır. Beyaz yaka çalışanlarımızın % 51’ lik kısmı ise teknik personelden oluşur. Amacımız, siz müşterilerimize en hızlı şekilde, en doğru ve teknolojik hizmeti ulaştırmaktır.

Evrensel Kalite Yaklaşımı

Proje çalışmalarımız; gerekli tüm kalite belgeleri ile onaylanmış olarak ulusal ve uluslararası kalite standartlarına göre hazırlanır ve uygulanır.

Fizibil Yatırım

Geniş kaynak ve sağlam finansal yapısı ile yatırım gücünü arttıran Gintem Madde Yönetimi A.Ş. her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

İnsana Verilen Değer 

Gintem Madde Yönetimi A.Ş. olarak insan kaynağımız bizim için çok değerlidir. Çalışanlarımızı en iyi şekilde korumak için, uluslararası standartlarda belirlenen iş sağlığı ve güvenliği kıstaslarına uygun faaliyetlerde bulunulmasına son derece önem vermekteyiz.

Güçlü Organizasyon Yapısı 

Güçlü organizasyon yapımız ve çağdaş kurumsal yönetim anlayışımız ile sizlere daha hızlı ve verimli hizmet verebilmek en önemli ilkemizdir.

Doğru Kaynak Planlama

Mühendislik ekibimiz; süreçleri verimli yönetmek, doğru işlenmiş verileri kullanmak, hızlı ve etkili kararlar almak adına bizleri yönlendirir. Amacımız; malzeme ve kurumsal kaynak planlaması ile yapılması gerekenleri öngörmek ve riskleri en aza indirmektir.

Operasyonel Verimlilik

Gintem Madde Yönetimi A.Ş. olarak paydaşlarımızın ihtiyaçlarını anında karşılayabilmek için ürün, hizmet ve bütçe alternatiflerine dayalı geniş tedarikçi ağı ve dağıtım koordinatları ile birlikte verimli ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Sürdürülebilir Büyüme

Gintem Madde Yönetimi A.Ş. olarak hayat boyu öğrenmeye ve sürekli gelişime inanıyoruz. Bu sebeple, teknolojiyi yakından takip edip, araştırarak sizlere yenilikçi çözümler üretiyoruz.

PAYLAŞ