Adres

Konaklar Mh. Akasyalı Cd. No: 26
34330 Beşiktaş İstanbul Türkiye
T: + 90 212 212 60 60 F: +90 212 211 22 22

Küçükbalıklı Mh. Şanlı Cad.
Şimşek Sok. No: 25 16250 Bursa Türkiye
T. +90 224 216 12 00 F. +90 224 216 12 08

İletişim Formu

Ad Soyad:
E-Mail:
Notunuz:
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız:
Yazıyı değiştir.

Gintem

20 Yılı Aşkın Deneyimiyle Çevre Teknolojisinde Lider...

Yerel öz kaynak (atık) yönetiminin her alanında faaliyet gösteren Gintem Madde Yönetimi A.Ş, 1993 yılında belediyelere ve yerel yönetimlere çevre temizliği ve öz kaynak (atık) yönetimi konusunda hizmet vermek üzere kurulmuştur. Entegre Katı Atık Yönetimi anlayışını ülkemizde ilk dile getiren ve uygulayan firma olarak 20 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gintem Madde Yönetimi A.Ş, öz kaynak (atık) yönetiminin önemli bir adımını oluşturan atıkların toplanması, taşıması, ayrıştırması ve depolaması ile yerleşim alanlarında cadde ve sokakların son teknolojik ekipmanlarla temizlenmesi hizmetlerini pek çok yerel yönetimin hizmetinde sürdürmektedir. 

Son çevre teknolojilerini kullanarak yerel öz kaynak tesisleri, düzenli deponi alanları yapım ve işletmesini üstlenen Gintem Madde Yönetimi A.Ş, bu tesislerin çevreye zarar vermeden ekonomik ve teknik açıdan verimli işletilmelerini sağlamaktadır. Bilgi birikimi ve tecrübesini, gerçekleştirdiği projelerin yanı sıra uluslararası işbirlikleri ile sürekli geliştiren Gintem, öz kaynak (madde) yönetimindeki profesyonel yaklaşımı ile son teknolojileri kullanarak sektördeki lider konumunu korumaktadır.

Gintem’in hizmet sunduğu bölgelerde mühendisler tarafından projelendirilen çevre teknolojileri ile düzenlenmiş her türlü alt yapı, araç bakım ve onarımlarının yapılabildiği garajlar, şantiyeler, geri kazanım tesisleri ve yönetim birimleri bulunmaktadır. Her şantiyede iş alanı ile ilgili yeterli bilgi ve deneyime sahip, konusunda uzman mühendisler ve işletmeciler görev yapmaktadır.

Gintem Madde Yönetimi A.Ş. çevreci vizyonu ile sürdürülebilir kaynak kullanımı, kalıcı kirliliğin önlenmesi ve sıfır zarar etkisi yaratacak Öz Kaynak (Madde) yönetiminin geliştirilmesini ilke edinmiştir.

PAYLAŞ